На головну

SDrobo Lab

photo creater's

Вас цікавить та приваблює робототехніка? Ви небайдужі до героїв відомих фільмів, таких як "Трансформері" та "Зоряні війни"? Тоді запрошуємо завітати на одну з наших виставок.

Логотип виставки Трансформери Логотип виставки Зоряні Війни

Як все розпочиналося

Спочатку це було хобі. Озброївшись штангенциркулем, картоном, клейовим пістолетом та зображенням нашого першого проекту, ми розпочали створення макету, а потім залізної моделі відомого робота Валлі з однойменного мультфільму. Закінчили проект ми приблизно за тиждень, радості та позитивних емоцій не було меж. Через кілька днів після завершення першого проекту ми приступили до наступного. Це була подруга Валлі з мультфільму - робот Єва.

І тут розпочалось...

Весь свій вільний час ми присвячували створенню нових роботів, поступово їх ускладнюючи, збільшуючи масштаби та деталізацію. Матеріали знаходили звідусіль - СТО, пункти прийому металобрухту, на ринку автозапчастин. Навіть друзі почали приносити нам запчастини від автомобілів, мотоциклів та інше. Ми стали постійними відвідувачами пунктів прийому металобрухту, де нам відкладали шестерні, амортизатори та всілякі цікаві запчастини. Наша колекція росла. Не встигнувши закінчити проект, ми приступали до нового. Ідей виникало все більше, хотілося робити все і відразу.

Кількість та розміри наших роботів стрімко зростали вже не вистачало місця в гаражі, тому довелось орендувати приміщення більше за площею.. Це був ангар на автобазі, розміри якого на той момент дозволяли розмістити нашу колекцію. Друзі та знайомі, які працювали на автобазі, де ми знімали бокс, приходили до нас, щоб подивитися на наші роботи. Друзі запропонували нам відкрити виставку щоб люди могли побачити наших роботів. Спочатку ми просто посміхалися у відповідь на такі пропозиції, але чуючи їх все частіше, ми прийняли рішення організувати та відкрити виставку. Це було у жовтні 2017 року.

Виставки по містах та рекорд України

Перша виставка «Роботів та трансформерів» була відкрита в лютому 2018 року у місті Запоріжжі. Валлі та Єва, R2-D2 та бойова техніка Імперії з «Зоряних війн», Термінатор, металеві скелети динозаврів, Жорик (найменший робот, наділений штучним інтелектом), а також улюблені герої серії «Трансформери»: Оптімус Прайм, Бамблбі, Скорпонок та інші. На сьогодні зроблено більше двох десятків металевих фігур. Все це за власні кошти та для особистого задоволення.

Після першої виставки, яку відвідало кілька десятків тисяч людей, відбулася друга. Наснаги нам добавили емоції людей у рідному Запоріжжі. Коли дорослі чоловіки бачили наших роботів, вони поринали у спогади дитинства. А діти просто в захваті, раділи та яскраво демонстрували свої емоції. Це є найкращою нагородою за нашу роботу. Пізніше ми відвідали Павлоград, Бердянськ, Чернігів, Луцьк, Київ, Вінницю, Львів. Наші експозиції скрізь приймали на «Ура».

27 вересня 2018 року в Чернігові представники Книги Рекордів України вручили нам сертифікат, як самій масштабній та численній виставці роботів в Україні. Нами було розміщено найбільшу кількість роботів з металу (21 робот) на одному виставочному майданчику. Вийшло справжнє місто роботів, яке вражає своєю оригінальністю та чисельністю експонатів.

Мрії та плани на майбутнє

Ми створюємо роботів та трансформерів для приємних вражень та емоцій. Сьогодні ми з радістю подорожуємо містами України та з задоволенням надаємо людям можливість подивитися на наші роботи.

Надалі в наших планах відкриття в Запоріжжі першого в Україні музею робототехніки, створення робота зі штучним інтелектом та організація перших в світі боїв за участю роботів-гігантів. У нас є чимало ідей, які постійно змінюються та вдосконалюються. Це наше хобі, яке стало реалізацією мрій багатьох хлопчиків та дорослих чоловіків.